Aktuality

FORM FACTORY LES MILLS DAY 202408.02.2024

Zahraniční tým prezentérů Form Factory Les Mills Day 2024 je ready!

Tento nezapomenutelný zážitek se blíží rychleji, než si myslíte – označte si datum 8. června 2024 v kalendáři a přidejte se k nám do CUBEX Centra v Praze! Lekce Les Mills jsou synonymem pro kvalitní a efektivní cvičení na celém světě. Jejich hlavní předností je, že spojují motivující hudbu s výukou od zkušených trenérů a instruktorů. BodyPump, BodyCombat, BodyBalance, nově uvedený Dance a další nabízí širokou škálu tréninkových stylů, což vám umožní najít si tu pravou lekci pro své potřeby. Tyto lekce jsou skvělou kombinací kardio tréninku, posilování a flexibility, což vede k rychlým a viditelným výsledkům.

Na tomto setkání milovníků pohybu se můžete těšit nejen na naše nejlepší Les Mills instruktory, ale také na zahraniční hosty – prezentéry z Les Mills Nordic, kteří jsou připraveni předat vám svoje zkušenosti.

Prodej vstupenek je v plném proudu! Form Factory Les Mills Day 2024 je místem, kde se potkávají zábava a vášeň pro zdravý životní styl!

KOUPIT VSTUPENKY

 


The foreign team of presenters of Form Factory Les Mills Day 2024 is ready!

This unforgettable experience is approaching faster than you think – mark the date of June 8, 2024 in your calendar and join us at the CUBEX Center in Prague! Les Mills classes are synonymous with quality and effective exercise all over the world. Their main advantage is that they combine motivating music with teaching from experienced trainers and instructors. BodyPump, BodyCombat, BodyBalance, the newly launched Dance and more offer a wide range of training styles, allowing you to find the right class for your needs. These classes are a great combination of cardio training, strengthening and flexibility, leading to fast and visible results.

At this meeting of movement lovers, you can look forward not only to our best Les Mills instructors, but also to foreign presenters – instructors from Les Mills Nordic, who are ready to share their experience with you.

Ticket sales are in full swing! Form Factory Les Mills Day 2024 is where fun and passion for a healthy lifestyle meet!

BUY A TICKETS

Zpět na seznam

© Form Factory Všechna práva vyhrazena.

Provozováno společností eFitness - profesionální systém obsluhy fitness klubů

© Form Factory All rights reserved.

Proudly Powered by eFitness Club Management Software